KUR - ORT

 

21-500 Biała Podlaska

ul. Janowska 11g

tel.: 0833439656

e-mail: kurort@uszki.pl

Drogie koleżanki, Drodzy koledzy!

 

Wychodząc naprzeciw problemowi nieznajomości zasad ortografii wśród dzieci i młodzieży wprowadzamy kurs ortografii. Zwracamy się do Państwa z propozycja współpracy, ponieważ poszukujemy kompetentnych profesjonalistów, którzy chcą się rozwijać razem z nami.

Badania przeprowadzone w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych (gimnazjum) od września 2005r. do maja 2006 potwierdzają, że największą bolączką współczesnej edukacji dzieci w wieku 10 - 15 lat jest nieznajomość zasad ortografii. Wynika to z niechęci do czytania, zaburzeń emocjonalnych, problemów z koncentracją. Każde dziecko wymaga wiele uwagi, a praca w klasach z dużą ilością uczniów nie zawsze daje pożądane efekty.

To właśnie Państwo wyeliminujecie dziecięce problemy z ortografią. W dniach 24-25 sierpnia i 28-29 sierpnia 2006r. organizujemy dla Państwa szkolenie w przepięknie położonym ośrodku szkoleniowym w Firleju k. Lublina. Po ukończeniu szkolenia zdobędziecie Państwo certyfikat i uprawnienia do prowadzenia kursu. Jest to świetna inwestycja, która zwraca się już w pierwszym miesiącu pracy. Za prowadzenie kursu dla 10 - osobowej grupy otrzymacie Państwo 1.712 PLN. Za prowadzenie zajęć dla 4 grup zapłacimy Państwu 7.672 PLN.

Każdy z nas pragnie się rozwijać, widzieć efekty swojej pracy i czuć się docenionym. Właśnie dlatego stworzyliśmy grupę nauczycieli, którzy, zostając trenerami na naszych kursach, osiągają coraz większe sukcesy zawodowe. Drodzy Państwo, dołączcie do nas! cenimy Wasz czas i docenimy Waszą pracę. Dbając o komfort Państwa pracy zapewniamy pomoce dydaktyczne w postaci scenariuszy zajęć i zeszytów ćwiczeń. Przekonajcie się Państwo jak wspaniała, efektywna i opłacalna jest współpraca z nami.

 

Serdecznie pozdrawiamy

 

Regionalny Koordynator szkoleń

mgr Gabriela Kuc

Prezes Zarządu

mgr Marek MiłkowskiFormularz zgłoszenia na szkolenie można uzyskać drogą elektroniczną na stronie www.kurort.uszki.pl . Na Państwa życzenie wyślemy go pod wskazany adres korespondencyjny.------------------------------------------------------------
List przekazany przez Wirtualną Polskę w imieniu firmy:

UNIJNA SZKOŁA KSZTAŁCENIA INDYWIDUALNEGO SP. Z O.O.

UL. JANOWSKA 11 G
21-500 BIAŁA PODLASKAList został wysłany zgodnie z regulaminami kont
pocztowych Wirtualnej Polski, dostępnymi pod adresem:

http://profil.wp.pl/regulamin/
------------------------------------------------------------