„Święto Babci i Dziadka”

 

Pod takim hasłem 22 stycznia 2007 roku w naszej szkole odbyło się niezwykle gorące spotkanie uczniów klas II z babciami i dziadkami. To dzień wyjątkowy, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla dziadków, to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez radości. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości.

Wizyta w szkole inspiruje do wspomnień tego co już za nami. To również okazja obejrzenia swoich kochanych wnucząt nie tylko w roli uczniów, ale aktorów, piosenkarzy.

 Uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią przygotowali z tej okazji występ artystyczny, w którym podkreślili znaczącą rolę dziadków w życiu każdego człowieka a w szczególności dziecka. „...kiedy tata huknie, kiedy mama cię ofuknie  ...to do kogo, to do kogo tak jak w dym. U babci jest słodko...”

Ciepło i tkliwie, a niekiedy ze łzą w oku przypatrywali się dziadkowie występom swoich wnucząt

  Na zakończenie występów goście otrzymali laurki i drobne upominki wykonane własnoręcznie przez dzieci. Po występach  i życzeniach zaproszono babcie i dziadków na wspólny poczęstunek .                                 

             Spotkanie z dziadkami zakończyliśmy wspólnym zdjęciem, które pozostanie w pamięci na długie lata. . Były to bardzo przyjemne chwile.

 

FOTO

Opracowała wych. kl. 2 - MB,  23-01-2007

 

POWRÓT:  NOWINY